srijeda, 7. studenoga 2012.

Metalist - Rosenborg AH-1,25 Tip 1

Metalist Europsku ligu ne igra uvjerljivo kao prošle sezone ali su svejedno u prilici da već danas osiguraju prolaz dalje i zbog toga vjerujemo da će igrači Markevycha u ovaj susret ući vrlo motivirani kako bi zadnja dva susreta odigrali bez ikakvog opterećenja. Rosenborg je u prvom međusobnom susretu poprilično namučio Metalist, imali su vodstvo od 1:0 skroz do 81 minute ali gosti su opet dokazali koliko su opasna i iskusna ekipa. U samo 8 minuta zabili su dva gola i osigurali sva tri boda. Današnji susret ne bi trebao biti toliko težak jer sada Metalist ima prednost domaćeg terena, a upitno je koliko motiva ima Rosenborg jer njima su ostale vrlo male teoretske šanse za prolaz. Osim toga Rosenborg je nakon utakmice sa Metalistom izgubio dva ključna susreta protiv izravnih konkurenata (Molde 2:0, Stromsgodset 2:1) u borbi za naslov prvaka i tako se praktički isključio i iz te bitke. Motiv i raspoloženje u momčadi nakon ta tri uzastopna poraza ne može biti na dobrom nivou što samo ide u prilog našoj okladi. Ulog 6/10 (1,93 - Bet365). TipByKP.