utorak, 26. ožujka 2013.

Tsonga - Ćilić (12) Tip 2

Prijenos uživo: Bet365, Unibet. Dvoboj između 8-og i 11-og igrača će biti danas u četvrtom kolu Miamija. Marin je sinoć dobio Isnera, koji i nije u nekoj naročitoj formi. Svejedno ne smijemo umanjiti pobjedu Ćilića 6-3 7-6, ni 20 aseva nije pomoglo Isneru. Danas ga očekuje još jedan visoki igrač koji dosta polaže u svoj servis i svoju snagu. Tsonga nije na razini igre od prošle godine, ali svejedno pobjeđuje svoje suparnike. Nieminen je jučer imao brejk prilika, koje nije iskoristio i onda je bio kažnjen. Tsonga je odjurio i dobio oba seta sa 6-3 rezultatom, Troicki je također imao šanse, brejk u prvom setu, servis za set ali je i on posustao. Reklo bi se da ova dvojica nisu znali iskoristiti ponuđeno, nadam se da će Marin biti pametniji ipak se bori za toliko željeni ulazak u TOP 10. Tsonga više igra na snagu i pun je samopouzdanja, dok je Marin tehnički bolji ali mu često fali samopuzdanja za velike pobjede, danas se nadam da će strpljivom i pametnom igrom proći Francuza. Ulog 5/10 (2,85 - Pinnacle). TipByErko.