nedjelja, 19. svibnja 2013.

Nadal - Federer Over 21.5 Tip 2

Prijenos uživo: BetAtHome, Bet365, Unibet, WilliamHill. Mnogi će se sjetiti finala na ovom istom mjestu 2006-te između ova dva igrača. Tada je Nadal dobio u 5 setova, rezultat je bio 6-7 7-6 6-4 2-6 7-6. Nakon 7 godina mjesto radnje je isto, igrači su isti. Nadal vodi u međusobnim susretima, naročito je dominantan na zemlji gdje ima 12-2. Ipak gledajući skoro sve mečeve u Rimu mislim da se ne može donedavni broj 1 tako lako otpisati. Bez većih problema je Federer došao do finala, bez izgubljenog seta. Nadal je malo teže od očekivanog došao do ogleda sa Federerom. Nakon što se pošteno namučio sa Gulbisom, malo falilo da set izgubi 6-0, opet je isuće kolo i sa Ferrerom morao igrati 3 seta. Federer mi djeluje svježije i nabrijanije. Kao da se želi iskupiti za rani poraz od Nishikorija u Madridu. Po meni se isplati probati za manji ulog i pobjedu Švicarca. Ulog 8/10 (2.0 - PaddyPower). TipByErko.