srijeda, 29. svibnja 2013.

Seppi A. - Kavčić B. Over 37 Tip 2

U drugom kolu će se sukobiti talijanski predstavnmik Seppi i slovenski Kavčić. Iako je Seppi skoro među 20 najboljih, a Blaž se bori za ulazak u 100, mislim da Blaž ima šanse u ovom meču. Seppi i nije u nekoj formi, ove godine na zemlji ima negativan omjer, 3-6, dok je Blaž na 7-7. Seppi vezao 4 poraza do prvog kola Roland Garrossa. Prvo Ferrer pa Haas, Fognini i Lu na kraju da bi u prvom kolu svladao tek u 5 setova Leonarda Mayera. Malo je falilo da taj susret ode na drugu stranu. Imao je Mayer 4-2 u odlučujućem setu ali iskustvo talijana je presudilo. Seppi priznaje da nije odigrao svoj najbolji tenis,ali kaže da ga ovakava pobjeda samo može dići. Fizički je spreman kako tvrdi iako je proveo blizu 4 sata na terenu sa Mayerom. Kavčić je prvo kolo prošao bez većih problema. Manje od 2 sata mu je trebalo da pošalje Duckwortha kući. U cijelom meču samo jednom je izgubio svoj servis, imao je 25 winnera i samo 8 neprisiljenih grešaka. Ne bi me iznenadilo i da pobjedi Seppija, ali ipak igram over gemova, nekako mislim da ovaj meč ne može završiti u 3 seta. Ulog 8/10 (1.78 - Betsson). TipByErko.