srijeda, 12. lipnja 2013.

Ćilić - Dodig Točan rezultat 2-0 Tip 1 (2.1 - PaddyPower)

Branitelj naslova je dobio u drugom kolu svog najboljeg prijatelja na touru, Ivana Dodiga. Ovo će biti njihov 6-ti međusobni susret, Marin vodi 3-2 a zadnji meč u Munchenu je dobio Dodig. Jučer sam imao priliku gledati Dodiga i puno više sam očekivao od njega, ali eto srčanost ga je odvela u drugo kolo. Ward je bio bolji od početkam lakše se prilagodio podlozi i u svakom setu je imao servis za set. Dodig je u nekoliko navrata morao spašavati meč lopte. Dosta je griješio i servis ga nije najbolje služio. Ćilić nakon jednog od najčudniijih finala prošle godine u kojem je izašao kao pobjednik dolazi branit bodove. Prekinuo je suradnju sa Bob Bretom i angažirao Ivaniševića za travnati dio sezone. Iako obrana bodova nosi pritisak,ali za Ćilića to nije problem. Kaže da mu trava odgovara s obzirom na visinu i napadačku igru, nekako mi u zadnje vrijeme servis i volej djeluju bolje nego prije. Vrijeme je da Ćilić zaigra onako kako se od njega i očekuje. Ulog 7/10. TipByErko.