subota, 1. lipnja 2013.

Đoković - Dimitrov AH - 7.5 Tip 2

Nakon poraza u Madridu, Novak je dobio brzo priliku za revanš protiv 4 godine mlađeg Bugarina. Nakon dva tie breaka Dimitrov je zadnji set dobio 6-3. Svjestan je Đoković da ovo neće biti lak meč za njega,Dimitrov nema šta izgubiti, već je jednom pobjedio prvi reket. U Monacu je uzeo set Nadalu i takvi mečevi mi daju dodatno samopuzdanje. Iako je više igrač za brze podloge, zbog ubojitog servisa i puno aseva koje zabija, odlično se snalazi i na zemljanim terenima. Svladao je domaćeg predstavnika Poulliea sa 11 gemova razlike. Osjeća se odlično na terenu ali isto tako kaže da može ubaciti u brzinu više, imao je i više vremena za odmor. Uvjeren sam da će to i napraviti protiv Đokovića. Dva puta su igrali ove godine i od toga čak 3 seta su išla u tie break, u ovom meču također očekujem bar jedan tie break. Teško da će Novak ponoviti rezultat koji je ostvario protiv Pelle, 6-2 6-0 6-2. Puno teži meč mu slijedi, mislim da Dimitrov može uzeti set ali ipak kontra hendikep mi je izgledniji i ako meč završi u 3 seta ne mora Dimitrov izgubiti sa 8 gemova razlike. Ulog 8/10. (1.85 - PinnacleTipByErko.