utorak, 2. srpnja 2013.

Radwanska-Li Na AH + 1.5 Tip 2 (1.82 - Pinnacle)

Nakon ispadanja glavnih favorita, od Sharapove, Azarenke pa i Serene jučer, možda će baš pobjednik ovog meča uzeti Wimbledon. Radwanska je ove sezone na 32-9, od toga na travi ima 4-1, to je bio poraz od Hampton u Eastbourneu. Protiv Keys i Pironkove se mučila i tek u 3 seta riješila mečeve. Njena igra nije napadačka i agresivna kao naprimjer Li Na što igra. Jučer je Li demolirala Vinci. Izvrsno je krenula prvi set povela 5-0 i imala mali pad ali svejedno dobila 6-2 6-0 meč. Prije toga Zakopalovu i Halep, koja je tjedan prije osvojila turnir na travi, dobila u 3 seta. U zadnje 2 godine su igrale 6 puta i Li Na ima 4 pobjede, ako bude igrala kao jučer ne samo da će dobit ovaj meč nego ju vidim kao jednu od favorita za osvajanje. Ulog 8/10. TipBy Erko.