ponedjeljak, 9. rujna 2013.

Đoković - Nadal (1x2) Tip 2

Prijenos uživo: Bet365, Unibet. Svima je jasno da Murray neće obraniti naslov US Opena, nego će se za njega boriti prvi i drugi igrač svijeta. Po 37-i put će se sastati Đoković i Nadal. Nadal vodi 21-15. Bez obzira na ishod ovog meča Đoković će ostati na vrhu a Rafa na drugom mjestu. U Grand Slam finalima ipak vodi Novak 3-2. Ove godine je Rafa postao agresivniji i u lovu je na svoju 10-tu titulu ove godine. Na tvrdoj podlozi je još bez poraza, ima 22 pobjede. Prošlo kolo je izgubio samo jednom servis protiv Gasqueta, dok je Đoković gubio 2-1 u setovima od Wawrinke, ipak na kraju pokazao zašto je na vrhu i odveo meč u svoju korist. Nakon Australije morao je opet igrati jedan dugi triler meč u 5 setova. Vidjeli smo u tom meču najduži gem na prvenstvu, početkom 5-og seta je Wawrinki trebalo 20 minuta da osvoji svoj servis. Većina je pomislila da će pobjednik tog gema biti pobjednik i meča, kao i sam Đoković ali ipak je pobjednik meča bio Đoković. Nadal bi trebao biti malo odmorniji od Đokovića jer je lakše došao u finale. Od početka turnira Rafa mi izgleda najmoćnije i najzrelije za osvajanje. Ulog 7/10 (1.76 - Pinnacle). TipByErko.