nedjelja, 8. rujna 2013.

Serena W.- Azarenka V. AH -4.5 Tip 1

Prijenos uživo: Bet365, Unibet. Reprizu prošlogodišnjeg finala ćemo gledati večeras. Glavne uloge imaju Serena Williams, najbolja igračica svijeta i bjeloruskinja Viktoria Azarenka koja je druga igračica svijeta. Prošle godine su odigrali povijesno finale. U trećem odlučujućem setu je Azarenka imala 5-3 prednost ali Serena je ipak sa 4 uzastopna gema osvojila još jedan Grand Slam. Kako i sama kaže najnabrijanija je za najveće turnire, to je pokazala i ovdje gdje još nije izgubila set. Stephens je jedina igračica koja joj je uspjela uzeti 5 gemova. Izgleda da ju je nedavni poraz od Azarenke u finalu Cincinnatija naljutio i da je došla na US Open svima očitati lekciju. Ove godine su igrale 3 puta i od toga je Azarenka 2 puta slavila. Ukupno vodi Serena 12-3, ti porazi ju mogu samo dodatno nabrijati da bez izgubljenog seta i završi ovaj turnir. Azarenka mi ne djeluje tako dobro kao recimo prošle godine u finalu ili kao u Cincinnatiju. Prošli meč se mučila sa svojim servisom protiv Pennette. U prvom setu su i jedna i druga gubile previše svojih servisa, tek kad je nekako bjeloruskinja uspjela sačuvati svoj servis uzela je set kasnije i meč. Protiv Cornet i Ivanović je morala igrati 3 seta. Vjerujem da joj je najveća motivacija kad vidi najbolju igračicu svijeta preko mreže, ali po viđenom dosad na turniru čini mi se da će ovo biti lagana pobjeda Serene. Ulog 6/10 (1.82 - Pinnacle). TipByErko.