petak, 11. listopada 2013.

Španjolska - Bjelorusija 1.Poluvrijeme AH-1.25 Tip 1

Prijenos uživo: Bet365. Aktualni svjetski prvaci Španjolci sigurno koračaju prema završnom turniru koji će se odigrati nagodinu u Brazilu. Trenutno su vodeći sa 14 bodova, kao i drugoplasirana Francuska, ali imaju utakmicu manje te povoljan ždrijebu u posljednje dvije utakmice gdje su domaćinima Bjelorusiji i Gruziji. U kvalifikacijama su neporaženi ostvarivši 4 pobjede i 2 remija, kod kuće su odigrali tek dvije utakmice remiziravši sa Francuzima i Fincima dok su Bjeloruse u gostima deklasirali rezultatom 4:0. Bjelorusija je posljednja momčad skupine sa 4 osvojena boda i teško da će osvojiti još koji u kvalifikacijama. Imaju 1 pobjedu, 1 remi i 5 poraza dok su na gostovanjima u sve 3 utakmice doživjeli poraze. Španjolska je apsolutni favorit utakmice što će pokazati već od 1 minute utakmice. Očekujem njihovu ofenzivu i osiguravanje pobjede već u prvom poluvremenu koji će pobijediti sa najmanje 2 zgoditka razlike, prognoza azijski hendikep 1.25 (2.00 - PaddyPower) prvog poluvremena na La Roju. Ulog 4/10. TipBydutch.