petak, 18. listopada 2013.

Stosur-Ivanović (1x2) Tip 2

Dvije igračice koje se nalaze u TOP 20 se danas bore u Moskvi za prolazak u polufinale. Stosur je igračica koja ima snažnije udarce, ali isto tako kad ju ne ide često njene lopte završavaju u autu. Nerijetko smo viđali da se raspadne i više takvih lopti završi van terena nego u terenu. Ovdje je dobila Kanepi i Cornet u 2 seta. Ipak u prvom setu sa Cornet se dosta mučila sa svojim servisom, iako je 0-2 okrenula u svoju korist i povela 3-2 opet je gubila svoj servis i na kraju je uzela 6-4 prvi set i u drugom je onda bilo lakše. Ivanović je nedavno u sličnim uvjetima u Linzu igrala finale. Iako je imala svoje šanse, naročito u drugom setu u 13-oj igri, ipak je Kerber izašla kao pobjednica. Igra joj se dosta podigla i protiv Stosur smatram da je favorit. Vodi Ozzy 3-2 u međusobnim ali sad je vrijeme da Ana poryavna rezultat. Ulog 7/10 (1.98 - Pinnacle). TipByErko.