utorak, 20. siječnja 2015.

Kyrgios - Karlović 1.Set over 10.5

U drugom kolu ćemo gledati dvoboj velikih servera. Domaći igrač Nick Kyrgios koji je trenutno 53-i igrač čeka Ivu Karlovića koji je 27-i igrač. Kyrgios je u Sydneyu odigrao meč sa Janowiczem i izgubio u 3 seta. Tek  krajem seta je počeo ulaziti u ritam i pogađati serve, ali svejedno nije bilo dovoljno za pobjedu. Pitanje leđa s kojim ima problema se pokazalo opet i jučer u meču sa Delbonisom. U nekoliko navrata je morao uzimati masažu, nije pomoglo sigurno ni to što je igrao 5 setova. Uspio je ubaciti 22 asa, što ga je i izvuklo. Ove sezone osvaja 76% poena na svoj servis, 87% svojih servis gemova osvaja. Ako se i ne oporavi skroz, vjerujem da bar prvi set drži svoj servis i set ode u trinaestu igru, igram da će nakon 10 gemova rezultat biti 5-5. Ivo je odlično krenuo sezonu. Skinuo je skalp prvom igraču svijeta, Novaku Đokoviću, potom iduće kol izgubio od davida Ferrera u meču gdje su se igrala 3 tiebreaka. Bemelmansu nije pružio puno šanse, samo jednom je došao u pitanje njegov servis i mogućnost da ga izgubi ali je izvukao servisom. Osvaja 83% poena na prvi servis koji dosad ove sezone drži visoko na 98%. Ubacio je 19 aseva u prvom kolu, a protiv Kyrgiosa očekujem i više. Ulog 3/10 (1.75-Unibet). TipBy:Erko.