nedjelja, 25. siječnja 2015.

Đoković N. - Muller G. 1.set over 9.5

Točno prije 10 godina Novak se prvi put kroz kvalifikacije našao u glavnom ždrijebu Australien Opena. Kratko je bio na terenu, Marat Safin je pobjedio te godine i Novaka i sve koji su mu se našli na putu ka tituli. Od tada je Đoković igrao 4 finala ovdje i sva 4 puta je teren napuštao kao pobjednik. Prošle godine je osvojio Wimbledon i vratio se na broj 1. I ove godine je glavni favorit za osvajanje titule. Bedene, Kuznetsov i Verdasco mu nisu uspjeli uzeti set. Najbliže je bio Verdasco u prvom setu, igrao se tiebreak i kod rezultata 5-3 španjolac je imao servis ali je svejedno izgubio taj set i iduća dva. Muller je napravio malo iznenađenje izbacivši Isnera i to još u 3 seta. Sjajno ga je služio servis, prvi set je imao 100% osvojenih poena nakon prvog servisa, ubacio je 6 aseva i na mreži je osvojio 100% poena. Do kraja je malo pokvario statistiku, ali svjedno je ubacio 24 asa i 90% poena je osvojio na prvi servis. prva dva seta dobio kroz trinaestu igru a treći set 6-4. Danas očekujem da bude na nivou iz prošlog meča i da bar prvi set bude neizvjestan i nakon 8 gemova da bude rezultat 4-4. Ulog 4/10 (1,83 - Betfred). TipBy:Erko.