nedjelja, 2. listopada 2016.

Chirico-Kasatkina točan rezultat 0:2

Nije prošlo ni tjedan dana od njihovog zadnjeg susreta u Wuhanu i evo opet se susreću u Pekingu. Tada je Darya Kasatkina bila 38-a igračica, ali je u međuvremenu skočila na 28-o mjesto. Odličan meč je odigrala sa Keys.Ipak je Madison bolja igračica i nijanse su odlučivale u tom meču. Iako je Kasatkina izgubila prvi set nije se raspala već je okrenula vodu na svoj mlin. Svojom borbenošću je izborila i treći set ali nije mogla protiv devete igračice. Ali protiv Chirico je već u 3 navrata pokazala da može. U Linzu ju je dobila 6:2 6:4, U Charlestonu 6:0 6:4 pa u Wuhanu prije 5 dana 6:1 6:1 rezultatom. Ne znam šta se moglo promjeniti u tih nekoliko dana, osim što je Kasatkina skočila na ljestvici, a Chirico ostala 74-a igračica. Protiv igračica koje su van 50 najboljih, Darya sad već ima 15-3 omjer pobjeda i poraza. Chirico je ovdje morala igrati 2 meča kvalifikacija, prvo je dobila Zhu u 3 seta pa onda i Niculescu isto u 3 seta. Očekujem reprizu Wuhana i laganu pobjedu Kasatkine bez izgubljenog seta. Ulog 4/10. (1.83-Williamhill) TipBy:Erko.