petak, 3. studenoga 2017.

Del Potro J. - Isner J. 1.set 10.5 Over

Juan Martin je jako blizu odlaska na završni masters osmorice najboljih. Potrebna mu je današnja pobjeda i osigurao je London. Imati će težak zadatak danas protiv Isnera koji sa odličnim servisom može nauditi svakome, a servis ga jako dobro služi na ovom turniru. Što se tiče indoorsa Isner drži servis 91.8% dok je Delpo na 88.8%. Što se tiče Isnera u Parisu, odigrao 6 setova sa Schwartzmanom i Isnerom, od toga 5 tiebrekova i jedan set je izgubio 5-7. Jučer je Dimitrov imao 5-3 i servis ali Amerikanac se nije predao i zasluženo okrenuo meč u svoju korist. Ove sezone osvojio Newport i Atlantu. Delpo se probudio zadnjih mjeseci, od US Opena igra odlično. U dvorani upisao 10 pobjeda i 1 poraz. Ali to je bilo protiv Federera u Baselu. I tu je Argentinac imao svoje šanse, poveo je 1-0 u setovima ali Roger je ubacio u veću brzinu i osvojio turnir.U prvom kolu lagano dobio Sousu dok je u drugom kolu imao manjih problema sa Haaseom, dobio na kraju 7-5 6-4 rezultatom. Očekujem da obojica nastave odlično servirati i da vidimo 12 ili 13 gemova u prvom setu.Ulog 3/10.(1.72-bet365).  TipBy:Erko