subota, 24. ožujka 2018.

Čorić B. - Mayer L. AH -2.5 Tip 1

Borna je odigrao prošli tjedan možda i najbolji meč u karijeri, ali je poražen. Mislim da može puno dobroga izaći iz tog poraza. Pokazao je da može i protiv najvećih, možda i najvećeg. Imao je Federera u šaci, neiskorištene dvije loptice za 5-3 u drugom setu i sve bi bilo gotovo, ali opet uzmimo u obzir da je Roger bio preko puta mreže koji je i dalje  neporažen u ovoj godini. Borna je dosta napredovao otkako se priključio Ljubičećovom timu, trenira ga veliki trener Piatti koji je nekad i Ljubu trenirao, pa Đokovića, Raonića između ostalih. Nema više tolikog pimplanja u njegovoj igri, igra je raznolikija i ide prema bržim poenima. Veliki uspjeh je i polufinale Indian Wellsa. Trenutno je 36-i igrač ali ako nastavi ovako vjerujem da može i u 20 najboljih do kraja godine. Leonardo Mayer ima 30 godina i dolazi iz Argentine. Kao i većina tamošnjih igrača, izuzev DelPa, uglavnom igra zemljane turnire gdje se najbolje osjeća i bilježi najblje rezultate. Dok na hardu rijetko završi godinu sa više pobjeda nego poraza. Prvo kolo dobio Younga u 3 seta i sada ga čeka težak zadataka protiv igrača koji je u velikoj formi. Moja prognoza je pobjeda Borne sa minimalno 3 gema prednosti. (1.74-Unibet). Ulog 4/10. TipBy:Erko