četvrtak, 21. lipnja 2018.

Ebden M. - Kohlschreiber P. AH +3.0 Tip 1

U drugom kolu Gary Webber turnira odnosno Hallea, snage će odmjeriti domaći predstavnik Philipp Kohlschreiber i australski predstavnik Matthew Ebden. Kohli je stalno tu negdje među 20 najboljih. Ima odličnu igru za zemljane turnire, ali daleko od toga da se ne snalazi dobro i na travnatim podlogama. U Halleu je dva puta igrao finale i jednom je napustio teren kao pobjednik. Solidna zemljana sezona, finale Munchena. U Stuttgartu je izgubio kroz dva tiebreka od Denisa Istomina. I ovdje je gubio od Fucsovicsa, nadoknadio set gubitka i onda mu je Marton predao u trećem setu. Nije to onaj Phillip od prije, može odigrati odlično naročito na domaćem terenu, gdje je i uzeo najviše titula ali daleko je od prave forme. Za razliku od njega Ebden se probudio zadnja dva mjeseca. Prvo je osvojio challenger u Busanu na tvrdoj podlozi, na zemlji upisao dva poraza i sada je došao na travnate terene gdje bilježi odlične rezultate. Zasad ima 9 pobjeda i 2 poraza, De Minaur i Chardy su bili bolji od njega. Ima igru za travu, sjajan servis i izlazak na mrežu. Nema ATP naslov, ali ima 4 naslova u igri parova. Prošle godine 13-5 omjer na travi, 2016-u propustio zbog ozljede a godinu prije 15-4 omjer. Igram na Australca da neće izgubiti sa više od 3 gema razlike, ako bude točno 3 gema razlike za Kohlija ulog se vraća. AH +3.0 Tip 1 (1.7-Pinnacle). Očekujem jedan napet meč, neće se Kohli baš tako lako predati, a Ebden je u uno boljoj formi. Vrlo vjerovatno ćemo gledati pobjednika u trećem setu, a i ne mora meč otići u treći set da bi gledali 23 gema, što je moja druga prognoza. Over 22.5 gema u meču (1.75-Pinnacle). Ulog 4/10. TipBy:Erko