utorak, 5. lipnja 2018.

Thiem D. - Zverev A. AH -3.5 Tip 1

Četvrtfinalni dvoboj Roland Garrosa između dva mlada tenisača koja briljiraju na zemlji ove godine. Dominic Thim ima 22-5 omjer. Osvojen Buenos Aires i Lyon. Poraz u finalu Madrida upravo od današnjeg protivnika, ali moram naglasiti da je pobjedio na tom turniru Rafaela Nadala. Nekad je to veće priznanje nego da osvojite turnir, naročito kad se radi o zemljanoj podlozi. Thiem je trenutno 8-i igrač, a Zverev je na najboljem rankingu u karijeri, 3-em mjestu. Također dva osvojena turnira, Munchen i Madrid. Na zemlji ima 20 pobjeda i samo 2 poraza, Rafa u Rimu i Nishikori u Monte Carlu. Al nekako mi se čini da ga je umor dohvatio. Zadnja tri meča na RG je rješavao u 5 setova. Lajović, Džumhur protiv kojeg je morao spašavati meč loptice i onda Khachanov u osminifinala. Thiem mi igra puno ljepše, agresivnije a i manje se zadržavao na terenu što se tiče RG, mogao bi biti presudan faktor danas. Tsitsipas, Berretinni i Nishikori su uspjeli uzeti po set ali sve su to bile uvjerljive pobjede Dominica. Očekujem i danas sličan scenarij, uvjerljivu pobjedu Thiema sa minimalno 4 gema razlike. (1.91-Pinnacle). Druga prognoza je pobjeda Thiema u 3 ili 4 seta, mislim da će tražiti osvetu za nedavni poraz u Madridu i da će uspjeti u tome. (2.16-Sbobet). Na obje oklade Ulog 4/10. TipBy:Erko.