petak, 6. srpnja 2018.

Safarova L. - Makarova E. AH -2.5 Tip 1

Treće kolo Wimbledona nam donosi meč dvije iskusne igračice koje imaju na leđima 30 godina. Ekaterina Makrova je godinu mlađa. Slične su u dosta faktora. Visinom su podjednake, obje udaraju lijevom rukom, dvoručni bekend. Lucie Sfarova prije dvije godine imala ozljedu i sad se polako vraća na razinu igre od prije par godina kada je bila peta igračica svijeta. U Wimbledonu 2  pobjede bez izgubljenog seta, Radwanska i Bondarenko. Odlična je bila protiv Radwanske, ubacila 9 aseva i zabila 43 winnera. Svi su očekivali da će igrati protiv Caroline Wozniacki koja ipak nije uspjela prenijeti formu i odličnu igru iz Eastbournea kojeg je osvojila. Sjajna imena je tamo nanizala: Giorgi, Kontu, Barty, Kerber i Sabalenku u finalu. Makarova je dobila prvi set, Wozniacki izjednačila i onda drama u trećem. Makarova ima 5:1 ali Caroline se ne predaje i dolazi do 5:5, ipak Makarova ostaje pribrana i uzima sljedeća dva gema. Na kraju je završila meč sa 7 aseva i 46 winnera. Kolo prije sa Martićkom isto triler u 3 seta. Najbolji rezultat u Wimbledonu je Makarova napravila prije 4 godine kada je došla do četvrtfinala, tamo ju je porazila upravo Lucie Safarova 6:3 6:1 rezultatom. Safarova te godine također došla do najboljeg rezultata u Wimbledonu, polufinala s Kvitovom koja je došla do kraja te godine. U međusobnim susretima vodi Safarova 4-1. Očkeujem i danas njenu pobjedu sa minimalno 2 gema prednosti. (1.71-Pinnacle) Ipak nešto se pita i Makarovu ai njihova zadnja 2 meča su išla u 3 seta, slično i danas očekujem, barem 22 gema u meču. Over 21.5 gemova (1.8-bet365).Ulog 4/10. TipBy:Erko.