srijeda, 8. kolovoza 2018.

Klahn B. - Zverev A. Under 21.5 gemova

Drugo kolo ATP Toronta spojilo je Američkog kvalifikanta Bradleya Klahna 116. igrača svijeta sa vjerojatno budućim brojem 1. svjetskog tenisa Njemcem Alexandarom Zverevom koji je trenutno 3. igrač svijeta, odmah iza dvije legende ovog sporta naravno Federera i Nadala. Klahn iz kvalifikacija i prvog kola do ovog meča dosta uvjerljiv bez izgbljenog seta protiv Tomića, Bašića i Ferrera, ali mislim da ovdje nema apsolutno nikakve šanse. Alexandar Zverev nakon neugodnog poraza u trečem kolu Wimbledona od Gulbisa u 5 setova odmarao do Washingtona zatim došao u Washington i razbio sve, uvjerljiv naslov sa samo jednim izgubljenim setom, redom su padali Jaziri uz izgubljena samo 3 gema, stariji brat Zverev uz 8 izgubljenih gemova, Nishikori jedini koji mu je uzeo set i to prvi sa 3:6 zatim je Zverev uvjerljivo okrenuo sa 6:1 6:4, polufinale Tsitsipas 6:2 6:4 i finale De Minaur 6:2 6:4, impresivno mladi Zverev, zasigurno pun sebe došao na Masters 1000 gdje brani nalsov, dakle puno bodova je u igri ovdje za mladog Njemca, forma je fantastična, svi uslovi za jedan super rezultat su tu, očekujem uvjerljivu pobjedu Zvereva i manje od 21 gema, dakle moj prijedlog je 21 odigran gem ili manje, prvi im je ovo međusobni omjer i očekujem dosta uvjerljivu pobjedu Njemca, Klahn je dosad bio bez izgubljenog seta ali i bez pravog ozbiljnog protivnika, željan pobjeda i konačno ulaska u 2 najbolja igrača svijeta Zverev mora ovdje obraniti naslov i zasigurno je dovoljno ozbiljan igrač da si ne dozvoli nikakve probleme protiv Amerikanca Klahna. (1.82-Unibet) Ulog 4/10. TipBy:Erko.