utorak, 14. kolovoza 2018.

Tsitsipas S. - Goffin D. AH +3.5 Tip 1

Veliki turnir je Cincinnati, ujedno masters i za ATP i WTA tour, najbolje od najboljega imamo na ovom turniru. Pa nam je tako i prvo kolo spojilo par stvarno top mečeva, jedan od njih je zasigurno i revanš nedavno odigranog dvoboja između mladog Grčkog čuda Tsitsipasa koji je na rankingu karijere a to je 15. mjesto ATP ljestvice i Belgijca Goffina. Već spomenuti meč iz Washingtona u trećem kolu bio je po meni veliko iznenađenje u tom trenutku naravno, jer tko bi tada mogao očekivati ovakve rezultate kakve je nanizao mladi Grk, slavio je tada Tsitsipas dosta lagano sa 6:3 6:4, vrlo lako kontrolirao meč mladi Grk. Tsitsipas nakon tog meča poražen od Zvereva a zatim slijedi impresivna serija pobjeda, prvo je stradao Džumhur a nakon njega 4 vezane top 10 pobjede za mlado Grčko čudo, redom su padali Thiem, Đoković, A.Zverev i Anderson, u finalu je skoro i Nadalu pripremio malo iznenađenje ali ipak nije uspio realizirati set loptu kod 6:5 vodstva u drugom setu. Goffin 11. igrač svijeta, jedna stvarno dobra Belgijska mašina ali ipak ove sezone još uvijek traži formu, nema niti jednog naslova, ni jednom nije vezao više od 3 pobjede ove sezone, nakon poraza u Washingtonu od Tsitsipasa u Torontu je zapeo već u prvom kolu, prejak za njega bio je Miloš Raonić sa 6:3 6:4, dosta slaba igra Belgijca tokom cijele sezone. Umor kod Tsitsipasa najviše kumuje ovakvim kvotama na ovom meču, ali smatram da dvadesetogodišnji Tsitsipas zasigurno može naći snage za još poneki dobar meč i da nošen ovim dobrim rezultatima sigurno može opet naštetiti Goffinu, međutim treba biti oprezan jer zasigurno je umoran Tsitsipas, stoga sam se odlucio da će Tsitsipas obraniti hendikep gemova +3,5. Dakle u zbroju osvojenih gemova Goffin smije osvojiti najviše 3 gema više od Tsitsipasa. (1.7-Pinnacle). Za hrabrije je prognoza pobjeda Tsitsipasa (2.5-Unibet) Ulog 4/10. TipBy:Erko.